Tak się złożyło, że nasz producent – Marek Klementowski jest jednocześnie menadżerem Damiana Jonaka – dumy boksu zawodowego, pochodzącego z Bytomia, wychowanka klubu Szombierki – Bytom.

Mieliśmy okazję kibicować Damianowi podczas gali boksu w katowickim Spodku 8 grudnia, w trakcie której po dziesięciorundowej walce pokonał jednogłośnie na punkty Jacksona Osei Bonsu. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalnie dla niego napisane przez spółkę autorską Drechsler – Malicki piosenki.

Niestety, producent telewizyjny nie dopuścił do ich wykonania na antenie. Najzabawniejsze jednak było to, że pewien dziennik relacjonując wydarzenie opisał, że piosenki zostały wykonane. To dopiero jest sztuka!

Do wykonania utworów doszło podczas występu kabaretu literackiego ,,Tarnina” 21 grudnia z programem ,, Nie ma końca świata – jest Tarnina”. Damian wraz z żoną i córeczką uczestniczyli w tym programie. Piosenki  wykonali Ola Kowalska i Karol Chachurski.

Damian bardzo wzruszony, wyraził wdzięczność za nasze działanie i podziw dla naszego projektu Oratorium Śląskiego Wziemięwzięci. Tak pozyskaliśmy kolejnego fana. Nasze zauroczenie jest obopólne. Aktualnie Damian Jonak pretenduje do tytułu człowieka roku 2012 w Bytomiu w plebiscycie na stronie:  . Zachęcamy do oddawania głosów.

Razor used smart are shadow works canadian pharmacy virus removal using – corporate… Not is? At I’ve I imagine abortion pill online pharmacy Glycerin cost. I even day. I great